Restauracja

Restauracja Biały Żagiel istnieje od 1997 r. Położenie Restauracji nad Jeziorem Ełckim oraz atrakcyjne ceny sprawiają, iż lokal jest bardzo lubiany. Naszym celem jest, by każda wizyta u nas spełniła Państwa oczekiwania i sprawiła Wam przyjemność, czerpaną z dobrego jedzenia i kompetentnej, życzliwej obsługi.

ZOBACZ NASZE MENU

W menu proponujemy Państwu ulubione dania naszych Gości – wybrane spośród potraw z prowadzonego przez nas cyklu Kuchnie Świata. Znajdą tu Państwo najsmaczniejsze, najbardziej popularne dania kuchni włoskiej, meksykańskiej, francuskiej, szwajcarskiej i polskiej – również dania naszego regionu.

Wyjątkowa atmosfera i funkcjonalne wnętrza sprzyjają organizacji imprez rodzinnych, firmowych, turystycznych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty przyjęć okolicznościowych w naszej restauracji. Każdą propozycję przygotowujemy indywidualnie, dostosowując ją do oczekiwań Gości. Służymy radą przy ustalaniu menu, wyborze odpowiednich win i alkoholi oraz całej oprawy uroczystości.

Z jednakową starannością podchodzimy do uroczystej kolacji dla dwojga, jak i wystawnego bankietu dla kilkudziesięciu osób. Organizujemy dla Państwa przyjęcia weselne, komunijne, jubileusze, spotkania biznesowe. Jesteśmy dumni z tego, że pary, którym przygotowywaliśmy przyjęcie weselne, u nas świętują chrzest dzieci, później komunie, kolejne uroczystości. To dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy być razem z Państwem w tych szczególnych momentach Waszego życia.

Restauracja dysponuje trzema klimatyzowanymi salami i jest otwarta od godz. 10.00 do 22.00. Dla naszych Gości przygotowaliśmy karczmę bankietową do 200 osób, salę klubową  do 60 osób i salę bankietową na 100 osób, w celu zapewnienia kameralnej atmosfery. W ciepłe dni zapraszamy do naszego przeszklonego patio.

Prowadzimy także działalność cateringową na terenie Powiatu Ełckiego. Organizujemy przyjęcia w miejscu dowolnie wybranym przez klienta, również imprezy plenerowe. Naszymi Klientami są zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Catering z dostawą do klienta tel. 87 621 23 66

copyright Biały Żagiel © 2013 Projekt i realizacja DEOS